Results 1 to 4 of 4

Thread: درخواست مهريه 700 سكه‌اي جهت خريد خودرو

سکه طلایی aram's Avatar
    Blog Entries
    11

Default درخواست مهريه 700 سكه‌اي جهت خريد خودرو

درخواست مهريه 700 سكه‌اي جهت خريد خودرو
    [size=12px][color=rgb(0, 0, 85)][/size][size=9pt][/color]جام جم آنلاين: [color=rgb(0, 0, 85)][/size][size=12px][/color][/size][/size][size=9pt][/color]زني در دادگاه خانواده گفت: مهريه‌ 700 سكه بهار آزادي‌ام را مي‌خواهم تا بتوانم اتومبيل مورد علاقه‌ام را تهيه كنم.[color=rgb(0, 0, 85)][/size][size=12px] [/size][size=9pt][/color]به گزارش فارس، زني با مراجعه به دادگاه خانواده شهيد محلاتي دادخواست مهريه 700 سكه‌اي خود را به قاضي شعبه 250 اين مجتمع قضايي خانواده ارائه كرد.[color=rgb(0, 0, 85)][/size][size=12px]
    [/size][size=9pt][/color]اين زن در حضور قاضي اين پرونده با اشاره به اينكه 2 سال از زندگي مشتركمان مي‌گذرد، گفت: مهريه حق من است و شوهرم بايد آن را بپردازد؛ مدت‌هاست كه از شوهرم حدود 10 ميليون تومان پول نقد مي‌خواهم تا ماشين مورد‌علاقه‌ام را تهيه كنم ولي او هر بار طفره رفته و حاضر به دادن پول به من نيست.[color=rgb(0, 0, 85)][/size][size=12px]
    [/size][size=9pt][/color]وي با بيان اينكه با دريافت مهريه مي‌توانم اتومبيل مورد‌ علاقه‌ام را خريداري كنم، ادامه داد: شوهرم وضع مالي خوبي دارد و مي‌تواند به راحتي مهريه‌ام را به صورت كامل و نقد پرداخت كند.[color=rgb(0, 0, 85)][/size][size=12px]
    [/size][size=9pt][/color]زن با بيان اينكه حاضر به جدايي و ايجاد اختلاف بين خود و شوهرم نيستم بلكه فقط مهريه‌ام را مي‌خواهم، اضافه كرد: 2 سال از زندگي مشتركمان مي‌گذرد و طي اين مدت هيچ اختلافي نداشتيم و در حال حاضر نيز مي‌خواهم مهريه‌ام را بدون ايجاد هر گونه اختلافي از شوهرم درخواست كنم.[color=rgb(0, 0, 85)][/size][size=12px]
    [/size][size=9pt][/color]مرد در دادگاه حاضر شد و با بيان اينكه مي‌توانم مهريه همسرم را بپردازم ولي حاضر به خريد اتومبيل براي او نيستم، گفت: چنانچه موافق خريد اتومبيل براي همسرم بودم، پول را زودتر به او مي‌دادم اما با اين موضوع مخالف بوده و به همين دليل مهريه‌اش را نمي‌دهم.[color=rgb(0, 0, 85)][/size][size=12px]
    [/size][size=9pt][/color]زن اظهار داشت: مهريه‌ام را مي‌خواهم و مي‌دانم كه با دريافت آن چه كاري را انجام دهم؛ در واقع شوهرم نبايد به من بگويد كه با مبلغ مهريه‌ام چه كنم.[color=rgb(0, 0, 85)][/size][size=12px]
    [/size][size=9pt][/color]قاضي اين شعبه با توجه به اموال مرد و مدارك موجود، مرد را محكوم به پرداخت مهريه زن كرد. [color=rgb(0, 0, 85)][/size][size=12px]
    هرکس سرلوحه زندگی را عشق گیرد زین تبار عاشقان میمیرد

صدها بار صدایت کردم
    صدهابارجوابم دادی
    صدها ساعت نگاهت کردم
    صدها ساعت نگاهم کردی
    اما میخواهم همه ان صدها را بدهم
    تا یک بار صدایم کنی تا بهت نگاهکنم
    مادر مادر مادر مادر مادر مادر

مدیر کل سایت mahboobeh's Avatar
    Blog Entries
    944

Default پاسخ : درخواست مهريه 700 سكه‌اي جهت خريد خودرو

<g <g <g <g

خدا آخر و عاقبتشونو به خیر کنه

یکی از اول زندگیش مشکل داره، یکی هم مثل این خانومه که خوشی زده زیر دلش

خدایا...

سکه مسی

اتفاقا زن کم توقعی هست که ماشین مورد علاقش 10ملیون تومن هست
    اگه وضع مالی شوهرش خوبه پس چرا نمیخره براش 10 ملیون که دیگه ارزشی نداره برای خیلیا (خودم رو نگفتما)
    خوبی که از حد بگذرد ... نادان خیال بد کند

مدیر کل سایت mahboobeh's Avatar
    Blog Entries
    944

[quote author=Pist Driver link=topic=16612.msg89269#msg89269 date=1309849331]
    اتفاقا زن کم توقعی هست که ماشین مورد علاقش 10ملیون تومن هست
    اگه وضع مالی شوهرش خوبه پس چرا نمیخره براش 10 ملیون که دیگه ارزشی نداره برای خیلیا (خودم رو نگفتما)

[/quote]

شاید رانندگیش خوب نیست و شوهرش برای سلامتیش این حرفو زده quot; quot; quot; quot;

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)