Results 1 to 13 of 13

Thread: دختری که صورت پدر خود را با اسيد سوزانده است

Default دختری که صورت پدر خود را با اسيد سوزانده است

روز حادثه به يك مغازه رنگ فروشي رفتم و گفتم لوله خانه مان گرفته است و از او مقداري اسيد خواستم.از او خواستم كه اسيد بسيار غليظي به من بدهد. به خانه كه رسيدم پدرم را ديدم، با ديدن چهره‌اش ياد ظلم‌هايي كه به من كرده بود افتاده و اسيد را روي صورتش پاشيدم.
    تهران امروز: پدري كه دخترش صورت او را با اسيد سوزانده است اعلام كرد شكايتي از دختر خود ندارد.
    ماجراي اين اسيد پاشي حدود يك ماه قبل به ماموران پليس شهرستان سراب گزارش شد.
    ماموران با حضور در بيمارستان با عزيز، مرد 50 ساله‌اي روبه‌رو شدند كه صورتش كاملا سوخته بود.
    كاركنان بيمارستان بلافاصله اين مرد را كه دو چشم و صورت او كاملا سوخته بود به بيمارستاني در تبريز منتقل كردند.هنگامي هم كه اين مرد گفت توسط دخترش سوزانده شده است ماموران به سراغ دختر وي رفته و او را بازداشت كردند.
    كبري در بازجويي‌هاي خود به افسر پرونده گفت: از وقتي چشم به اين دنيا باز كردم پدر و مادرم با هم اختلاف داشتند. مادرم پدرم را بي‌عرضه و بي‌دست‌و‌پا خطاب مي‌كرد و اين موضوع هميشه با عث دعوا در خانه ما بود.حدود 5 سال قبل شوهر فعلي‌ام به نام رحيم به خواستگاري‌ام آمد. رحيم از اقوام پدرم ولي مرد ثروتمندي بود. مادرم از همان روز اول با اين ازدواج مخالف بود و مي‌گفت اين مرد هم يكي مثل پدرت است مبادا با وي ازدواج كني كه به خاك سياه مي‌نشيني.
    من كه مشغول تحصيل بودم ميلي به اين ازدواج نداشتم اما سرانجام پس از اصرارهاي فراوان پدرم كه مي‌گفت رحيم مرد خوبي است و تو را خوشبخت مي‌كند درس را رها كرده و تن به اين وصلت دادم.من كه از وضع مالي خوب خانواده رحيم مطلع بودم و فكر مي‌كردم با وصلت با او از محيط پر از تنش خانه پدري‌ام راحت مي‌شوم پس از مدتي فهميدم از چاله درآمده و به چاه افتاده ام. چرا كه به زودي متوجه شدم شوهرم معتاد است. سعي كردم او را ترك دهم اما فايده‌اي نداشت. وقتي موضوع را به مادرم گفت او شروع به نفرين پدرم مي‌كرد و مي‌گفت او اين بلا را سرت آورده است.
    اين حرف‌ها 3 سال ادامه داشت و من كينه شديدي از پدرم به دل گرفتم. او زندگي مرا تباه كرده وبايد مجازات مي‌شد.روز حادثه به يك مغازه رنگ فروشي رفتم و گفتم لوله خانه مان گرفته است و از او مقداري اسيد خواستم.از او خواستم كه اسيد بسيار غليظي به من بدهد. به خانه كه رسيدم پدرم را ديدم، با ديدن چهره‌اش ياد ظلم‌هايي كه به من كرده بود افتاده و اسيد را روي صورتش پاشيدم. بعد هم رفتم وگوشه‌اي نشستم. با فريادهاي پدرم همسايه‌ها به كمك آمدند. من هم از يكسو احساس مي‌كردم تخليه شده‌ام و از سوي ديگر از كاري كه كرده بودم پشيمان بودم.
    پدرم هميشه به من مي‌گفت تو به خاطر وسوسه‌هاي مادرت مي‌خواهي از رحيم جدا شوي اگر كمي صبر كني او مواد را ترك مي‌كند. من دادخواست طلاق هم داده بودم. نمي‌دانم چه كار كردم و اين چه بلايي بود سر خودم و پدرم آوردم.
    افسر پرونده بعد از شنيدن اظهارات به سراغ پدر اين دختر رفت. عزيز كه به سختي صحبت مي‌كرد با اعلام اينكه شكايتي از دخترش ندارد گفت: از خطاي كبري مي‌گذرم، او جواني كرد. كبري دختر خوبي است و اهل دعوا و خشونت هم نيست. من نمي‌خواهم او به زندان برود او هنوز جوان است و بايد زندگي كند.من هم از شما مي‌خواهم عليه وي اعلام جرم نكنيد.
    پزشكان عزيز هم به افسر پرونده گزارش دادند كه وي چشم راستش را براي هميشه از دست داده و چشم چپش نيز در آستانه نابينايي است. ضمن اينكه جراحات وارده به صورت وي شديد است و به اين زودي‌ها التيام نخواهد يافت. در حال حاضر پرونده اين دختر از جنبه عمومي جرم در دادسراي سراب در حال بررسي است.
    [img width=380 height=76]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1/96462510171612979337.gif[/img]

سکه طلایی aram's Avatar
    Blog Entries
    11

Default پاسخ : دختری که صورت پدر خود را با اسيد سوزانده است

انوقت میگن دخترها بابا دوستن
    هرکس سرلوحه زندگی را عشق گیرد زین تبار عاشقان میمیرد

صدها بار صدایت کردم
    صدهابارجوابم دادی
    صدها ساعت نگاهت کردم
    صدها ساعت نگاهم کردی
    اما میخواهم همه ان صدها را بدهم
    تا یک بار صدایم کنی تا بهت نگاهکنم
    مادر مادر مادر مادر مادر مادر

administrator Bita's Avatar
    Blog Entries
    174

[quote author=خاکشیر link=topic=16530.msg88825#msg88825 date=1309631905]
    انوقت میگن دخترها بابا دوستن
    [/quote]

الان چه ربطی داشت آقا مجتبی؟ 1 در میلیون بوده این آدم

و چه زیباست تجربه ی عشق... با تمام ناکامی هایش....

سایت بیتا http://www.news.3eke.ir/

بابا شانس پسر هاست به خدا اگه پسر بود هرچی دختر داخل این وبلاگ بود درمورد این پسره نظر می دادن اما چون طرف دختر شد هیچ کس نظر نداد تازه هرچی هم پدره ظلم کرده باشه بازم پدره ودختره حق همچین کاری رو نداشت
    جواب یه حرفایی، فقط یه “نفس عمیقه”…!

مدیر کل سایت mahboobeh's Avatar
    Blog Entries
    944

[quote author=amir reza link=topic=16530.msg88836#msg88836 date=1309633517]
    بابا شانس پسر هاست به خدا اگه پسر بود هرچی دختر داخل این وبلاگ بود درمورد این پسره نظر می دادن اما چون طرف دختر شد هیچ کس نظر نداد
    [/quote]

[quote author=Bita link=topic=16530.msg88832#msg88832 date=1309632518]
    الان چه ربطی داشت آقا مجتبی؟ 1 در میلیون بوده این آدم
    [/quote]

عجب
    [img width=380 height=76]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up1/96462510171612979337.gif[/img]

[quote author=amir reza link=topic=16530.msg88836#msg88836 date=1309633517]
    بابا شانس پسر هاست به خدا اگه پسر بود هرچی دختر داخل این وبلاگ بود درمورد این پسره نظر می دادن اما چون طرف دختر شد هیچ کس نظر نداد تازه هرچی هم پدره ظلم کرده باشه بازم پدره ودختره حق همچین کاری رو نداشت
    [/quote]
    داداش غمت مباد من هستم !
    خب این دختره رو به سزای اعمالش برسانید ، دختره چش سفید عقده ای ، رو صورتش اسید بپاشید :tabar

فکر نکنم به سزای اعمالش برسوننش اگه قرار بود این کار رو بکنن تا حالا این کار رو کرده بودن دمت گرم داداش من فکر کردم الان همه دختر ها به جونم می افتن به هر حال حسودیم شد >:p

سکه طلایی T@R@NOM's Avatar
    Blog Entries
    51

دختره كارش احمقانه بود ولي آقا مجتبي دليل نداره محبت پدر و دختر رو جمع ببنديد و به همه ربطش بديد!

بابا مجتبی راست می گه شما دختر ها بابا دوستین کی گفته پس ما چی چی دوستیم ما پسر ها پیشتر از همه ی شما بابا هامون رو دوست داریم

سکه طلایی T@R@NOM's Avatar
    Blog Entries
    51

پسرها پول بابا جون رو خيلي دوست دارن:-D
    در عوض مادرا اينقد پسرا رو لوس ميكنن كه براشون زياديه!

ببخشید مثل این که یادتون رفته همین مامان ها هستن شما ها رو لوس می کنن اگه بابایی یک روز بهت پول نده هم همین حرف رو می زنی

سکه طلایی aram's Avatar
    Blog Entries
    11

نه امیر جان میگم بین دخترو پسر وزن مرد تبعیض میگن نه
    یک زنی قتل میکنه 11 سال پرونده اش پیچ میخوره
    یک پسر بدبخت قاچاق میکنه بخاطر خانواده تو درگیری کشته میشه یا یک هفته نشده میکشنش
    هیییییییییییییییییییی
    هرکس سرلوحه زندگی را عشق گیرد زین تبار عاشقان میمیرد

صدها بار صدایت کردم
    صدهابارجوابم دادی
    صدها ساعت نگاهت کردم
    صدها ساعت نگاهم کردی
    اما میخواهم همه ان صدها را بدهم
    تا یک بار صدایم کنی تا بهت نگاهکنم
    مادر مادر مادر مادر مادر مادر

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)